Alüminyum Kutu Harf

Endüstriyel Reklam

Reklama Dair Her Şey

Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum kutu harf tabelalar, işletmeler için önemli gerekliliklerin başında gelen pazarlama ve tanıtım tekniklerinin daha modern ve şık bir şekilde yansıtılmasını sağlayan çalışmalardır.

Son yıllarda çok popüler olmaya başlayan tabela çeşitlerinden biri olan alüminyum kutu harfli tabelalar, uygulandığı alanda bütünüyle bir şıklık oluşturduğu gibi dikkat çekici bir tasarım oluşturarak pazarlama stratejisinin de önemli bir parçası olmuştur. Doğa dostu bir yapıda olması nedeniyle, çevreye olumsuz katkıları bulunmayan bu sistem, uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla da işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Alüminyum Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Alüminyum kutu harf tabela modellerinde, tabaka kısmı olan zemin detayı güçlü olacak şekilde tasarım yapılır. Kutu harflerin tasarımlarında, müşterinin talepleri dikkate alınarak üretilen özel harfler, hazırlanan tabakanın üzerine monte edilmektedir. Işıklı ve ışıksız modelleri bulunmasına karşın, daha çok ışıklı modelleri tercih edilmektedir.

Işıklı modellerinde, floresan ve LED gibi farklı ışıklandırma yöntemleri kullanılmaktadır. Bu uygulamayla daha modern ve gerçek anlamda profesyonel bir görüntü elde edilebilmesi için, uygulamanın mutlaka işinin ehli olan profesyoneller tarafından titizlikle yapılması gerekmektedir. Yapılacak basit hatalar ürünün genel ömrünü kısaltacağı gibi, beklenen görüntünün altında bir görselliğin ortaya çıkmasına sebep olacağı için hedef kitlenin ilgisini çekmekten de uzak kalacaktır.

Alüminyum Kutu Harf Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

Ürünün kullanım alanlarına baktığımızda, oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olduğunu görebiliriz. Alışveriş merkezlerinden imalat yapan işletmelere, site girişlerinden şık bir tabela görüntüsü arzulanan her yerde bu ürün tercih edilmektedir.

Ürün Avantajları Nelerdir?

Ürün avantajlarını genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İsteğe uygun tasarımların ortaya çıkması, çalışmalarınıza en uygun ürünlerin ortaya çıkmasını sağlar.
  • Müşteri olarak potansiyeli olan kişilere hoş bir görsellik sunarak, firmanın akılda kalıcılığını artırır.
  • Konumlandığı yerde modern ve sık bir görüntü sunarak, kullanıldığı yerin dış dekorasyonuna katkı sağlar.
  • Profesyonel ve modern bir tanıtım aracıdır.
  • Sağlam ve uzun ömürlü yapısı sayesinde, sürekli tekrar eden reklam tabelası maliyetlerini en az indirir.

Alüminyum Kutu Harf Fiyatları

Garage Reklam Ankara öncelikli olarak, müşteri taleplerini en iyi şekilde yerine getirerek profesyonel çalışmalar yapar. Ürün fiyatları kullanılacak malzemeye, istenilen tasarım şekline ve ışıklı-ışıksız ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak en kaliteli malzemelerle imal edilen ürünleri, yılların deneyimiyle daha uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Ürünlerimiz ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.