Alüminyum Oyma Kutu Harf

Endüstriyel Reklam

Reklama Dair Her Şey

Alüminyum Oyma Kutu Harf

Grafik tasarımda oyma anlamına gelen dekupe olarak da tabir edebileceğimiz alüminyum oyma kutu harf reklam amacıyla işletmeler tarafından en fazla tercih edilen ürünler arasına yer almaktadır.

Müşteri talebine göre ışıklı ve ışıksız çeşitleri bulunan ürün, daha çok işletmelerin ana kapı girişlerinde tercih edildiği gibi bina girişi kapı üstlerinde de kullanılmaktadır. Ürünün kullanımı sadece dış mekanlarda değil, iç mekanlarda da farklı tercihlere hitap ederek kullanılmaktadır.

Alüminyum Oyma Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Müşteri talebine uygun bir şekilde bilgisayar ortamına tasarlanan ürün, istenilen ölçülerde CNC ile kesilerek, kenar bant kısımları argon kaynağı kullanılmak suretiyle hazırlanır. Daha sonra fırında müşteri isteğine uygun olarak boyanan harfler ya da zemin, ışıklı olması durumunda LED modül ile ışıklı hale getirilerek hazırlanmaktadır.

Zeminin oyularak yani dekupe edilerek hazırlanmasının ardından, harf uygulaması yapılarak genel olarak hazırlama işlemi diğer ince detaylarla birlikte tamamlanmaktadır.

Ürün Avantajları Nelerdir?

alüminyum oyma kutu harf ankara

Reklam çalışmalarında en iyi verimliliği sunan ürünlerden biri olması sebebiyle, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerde önemli bir prestij aracıdır.

Markanızın isminin ve logosunun alüminyum zemin üzerine tasarlanarak hazırlanan ürün, bu tip işletmelerin işletme bünyesindeki reklam ihtiyacının önemli bir kısmını karşılar.

  • Görünürlüğü artıran özelliği sayesinde, markalaşma yolunda ciddi faydalar sağlar.
  • Elektrostatik yapısı, farklı hava koşullarında üstün dayanıklılık sağlayarak uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bu sayede, uzun vadeli reklam masraflarını minimize ederek maliyetlerinizi en aza indirir.
  • Diğer birçok reklam tabelası çeşidine göre, daha düşük maliyetlidir.
  • Işıklı modelleriyle, akşam saatlerinden sonra daha fark edilir olduğu gibi işletmenize görsel bir zenginlik katarak dekoratif yapının önemli bir tamamlayıcısı halini alır.
  • Özel renk ve tasarım seçeneklerinin fazla olması, ihtiyacınıza en uygun ürünü elde etmenize yardımcı olur.
  • Küçük harflerin daha rahat yazılmasına uygun bir ürün olması nedeniyle, reklam için farklı amaçlarla değerlendirilebilir.

Alüminyum Oyma Kutu Harf Fiyatları

Alüminyum oyma harf fiyatlarında, yazılacak yazının fazlalığı ve tabela boyutları ve ışıklı-ışıksız modellerin tercih edilmesi, belirleyici en önemli üç temel etkendir. Alüminyum Oyma harf Ankara ve tüm Türkiye geneli ihtiyaçlarınız için profesyonel reklam hizmeti almak istiyorsanız, bizimle iletişim kurabilirsiniz.