CNC & Lazer Kesim

Endüstriyel Reklam

Reklama Dair Her Şey

CNC & Lazer Kesim

CNC & Lazer kesim bilgisayar ortamında yeni nesil tekniklerle çeşitli amaçlarla hazırlanmış olan tasarımların profesyonel bir şekilde kesilerek ürünün görselliğini güçlendiren bir uygulamadır. Çeşitli sektörlerde kullanılan bir uygulama olmakla birlikte, reklam sektöründe özellikle bu uygulama ile kesilmiş ürünler mekan konseptini de zenginleştirdiği için yoğun ilgi gören tasarım kesim uygulamaları arasında yer alır.

Son teknolojinin hayatımıza kattığı önemli ürünlerden biri olan lazer kesim makineleri, reklamcılık ve farklı imalat alanlarında ürünlerin çok daha profesyonel bir şekilde hazırlanarak müşteriye sunulmasına imkan vermektedir.  Bu sayede ince detayların kesilmesi işlemi tamamen makineler tarafından yapılarak hata payı gözle görülmeyecek kadar az seviyeye inmektedir.

Kaliteli İşçilik, Son Teknoloji Makineler

CNC & Lazer Kesim Nasıl Yapılır?

Pleksi, fayans, akrilik, plastik, alüminyum, yumuşak ve paslanmaz çelikler, dekoratif kesimler,2D/3D kesimler, kazıma ve işaretleme kesimleri, kağıt, deri, sunta, kontrplak ve kumaş gibi birçok farklı ürün, bilgisayar ortamında hazırlanan tasarıma uygun şekilde bu uygulama ile pürüzsüz ve çapak oluşmayacak bir şekilde kesilebilmektedir. Görselliğin önemli olduğu reklam ürünü imalatları için, bu uygulamayla yapılacak tasarım kesim işlemi ürünü mükemmelleştirecektir.

Ürün Avantajları

  • Yapılan üründe pürüz oranının minimize edilmesi ve çapaksız bir kesim yapılması ürüne görsellik açısından mükemmellik katar.
  • Kesimi yapılan ürünün fire oranını, en aza indirir.
  • İşlem hızlı yapılabilir olduğu için, zamandan tasarruf sağlar.
  • Farklı metotlara göre yüksek kaliteli olmasına karşın, daha düşük maliyetlidir.
  • Sac gibi ürünlerin üzerine bu kesim şekli ile logo ve yazı gibi çalışmaların yapılması mümkündür.
  • Sayı olarak az olan işlerde, kalıp gerektirmemesi hızı artırmakta ve maliyetin düşmesine etki etmektedir.
  • Tasarımsal anlamda, daha esnek bir çalışma alanı sunar.
  • Örnek çalışmaların daha rahat yapılmasına yardımcı olduğu gibi, yapılan prototip reklam tasarım çalışmalarının maliyetlerini düşürür.
  • Kesim yapılan üründe, deformasyon oluşmaz.

CNC & Lazer Kesim Fiyatları

Fiyatları, tasarımın zorluğuna ve yapılacak işin boyutuna göre değişmektedir. Aynı zamanda kesilecek malzemenin cinsi de fiyatları etkileyen unsurlardan biridir. İleri teknoloji ile yaptığımız CNC & lazer kesim Ankara ve tüm Türkiye için uygun fiyatlarımız ve diğer detaylar hakkında bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.