Dijital Baskı

Endüstriyel Reklam

Reklama Dair Her Şey

Dijital Baskı

Baskı ve uygulamaları alanında yılların vermiş olduğu deneyimle Garage Reklam, profesyonelliğin ön planda olduğu reklam ürünleri ile dijital baskı ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Dijital Baskı Nedir?

Bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımların dijital ortamda basılması işlemine denilmektedir. Garage Reklam olarak üstün baskı kalitesiyle basılan ürünler, aynı zamanda çeşitli zeminler üzerine uygulanmaktadır.

Farklı baskı tekniklerini kullanarak hazırladığımız baskılar, konumlandıkları alanda müşteri algısını değiştirecek kalitede hazırlanmaktadır.

Ürün Avantajları

  • Sunduğu görsellik ile müşterilerinizi veya hedef kitlelerinizi etkilemek ve farkındalığı artırmak için, ideal ürünlerdir.
  • Uygun maliyetli olması, ihtiyaçlarınızı daha az masraflarla karşılamanıza yardımcı olur.
  • İhtiyaçlara yönelik hızlı çözümler sunması dijital baskının avantajları arasında yer almaktadır.
  • Baskı kalitesi, ofset baskı ve benzer metotlara göre çok daha ileri düzeydedir.
  • Daha fazla kişiselleştirilebilir olması dijital baskıların öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır.

Uygulama Türüne Göre Baskı Çeşitleri

dijital baskı ankara

Dijital baskılar uygulama şekline göre farklı sınıflara ayrılır.

Folyo Baskı: Reklam sektörünün vazgeçilmez ürünlerinde biri olan folyoların üzerine uygulanan baskı türüdür. Baskı kısmının diğer yüzü kendinden yapışkanlı olması sebebiyle, baskıdan sonra ürün farklı yüzeylere yapıştırılarak kullanılabilir.

One Way Vision Baskı: Delikli folyo olarak da tabir edilen One Way Vision Baskı türü, tek taraflı olarak yapılan ve daha çok dış cephelerde farkındalık oluşturmak için hazırlanmaktadır.

Vinil Baskı: Farklı boyutlarda kolaylıkla hazırlanabilen vinil baskı çeşitleri, en sık tercih edilen ürünlerden biridir. İç ve dış mekanlar için uygun yapısıyla ihtiyaca göre değişik ortamlarda kullanılan ürün, branda olarak bilinen malzemenin üzerine yapılmaktadır.

Mesh Baskı: Ürün yüzeyi delikli olması sebebiyle özellikle rüzgarlı ortamlara ciddi derecede mukavemet gösterirler ve dış mekanlarda sağlam yapısıyla tercih edilen ürünlerden biridir.

Kaliteli Malzeme, Kaliteli İşçilik, Uygun Fiyat

Dijital Baskı Fiyatları

Dijital baskı fiyatları baskı malzemesinin kalitesi, ölçüsü ve baskı yoğunluğuna göre fiyatlandırılmaktadır. Baskı yoğunluğu ürünlerin fiyatlandırılmasına etki eden önemli unsurlardan biridir. Baskının yapılacağı malzemenin niteliği de fiyatlarda belirleyici rol oynamaktadır.

Dijital baskı Ankara ve tüm Türkiye genelinde ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler arıyorsanız, iletişim kanallarımızdan Garage Reklam ile iletişim kurabilirsiniz.