Krom Kutu Harf

Endüstriyel Reklam

Reklama Dair Her Şey

Krom Kutu Harf

Krom kutu harf tabelalar, reklam amacıyla kullanımının yanı sıra görsel zenginliği nedeniyle de tercih edilen ürünlerden biridir. Nezih ve modern bir görsel şölen sunan paslanmaz modelleri, iç ve dış mekan olmak üzere her ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kutu harfler tabela zemininde kullanılabileceği gibi doğrudan yüzeye de uygulanabilir. Bu şekilde uygulama yapıldığında bina ve işletme içlerinde ya da dış kısımlarda yüzeye montaj edilerek farklı bir ambiyansın yakalanmasını sağlamaktadır.

Krom Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Yan yüzeyleri giyotin makaslarla, harflerin ön tarafları ise lazer teknolojisiyle kesilerek hazırlanır. Paslanmaz krom kutu harfler, müşteri talebine göre istenilen renge boyanabilmektedir.

İmalatta paslanmaz sac ürünlere yer verilmesi nedeniyle, dış mekanlarda da çok uzun süreli olarak kullanılmaya müsait bir üründür. Hava şartları ne olursa olsun, her türlü hava şartına karşı göstermiş olduğu üstün mukavemet ve sağladığı şıklık, paslanmaz tabela çeşitlerinin tercih nedenleri arasındadır.

Ürünün Avantajları

Krom kutu harf tabelalar bir reklam aracı olmasının yanında sunduğu görsellikle tasarımsal bir boyuta da sahiptir. Hatta özellikle bazı işletmelerde, iç ve dış dekorasyonun bir parçası olarak düşünmek de mümkündür. Genel olarak ürünün sağladığı avantajları sıralayacak olursak;

  • Farklı renk çeşitleri sayesinde, iç ve dış dekorasyona katkı sağlar.
  • Parlak yapıda olması konumlandığı mekana bambaşka bir görsel şölen sunarken, ışıklı modelleriyle de hem dikkat çekici ve hem de dekoratif bir kullanım sunar.
  • Farklı boyutlarda üretilebilen krom harfler işletme ve bina iç-dış girişlerinde, reklam amacıyla kullanılabilir.
  • Modern yapısı sayesinde, özellikle restoran, kafe, hastane, eğitim kurumu, güzellik ve oyun merkezi gibi alanlara daha modern ve şık bir ortam izlenimi kazandırır.
  • Müşteri algısını fazlaca etkileyen yapıda 3 boyutlu olarak tasarlanabilen tabela çeşitleri, ilgi çekmenin en iyi yollarından biridir.
  • Uzun ömürlü yapısı nedeniyle maliyetleri uygundur.

Uygun Fiyatlar

Krom Kutu Harf Tabela Fiyatları

Krom kutu harflerden oluşan tabelaların fiyatları, aşağıdaki unsurlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

  • Ürünün boyutu, fiyatlara etki eden önemli bir etkendir.
  • Doğrudan zemine harf uygulamasının ya da tabela kasasının olması, yine fiyatlar için belirleyicidir.
  • Yazılacak yazının uzunluğu ve logo gibi farklı unsurların olup olmayacağı, yine fiyatları etkilemektedir.

Krom kutu harf Ankara ve tüm Türkiye’deki müşterilerimiz için, reklam ihtiyaçlarına yönelik çözüm ürettiğimiz ürünlerimiz arasındadır. Daha detaylı bilgi almak için, Garage Reklam müşteri destek hattımızla iletişim kurabilirsiniz.