Mimari Yönlendirme

Endüstriyel Reklam

Reklama Dair Her Şey

Dijital Baskı

Mimari yönlendirme kamu ve özel kuruluşlarda, ofislerde, tatil köylerinde, otellerde, alışveriş merkezlerinde, yol/ güzergah alanlarında, okullarda, havalimanlarında, hastanelerde en fazla kullanılan ve ihtiyaç duyulan yönlendirme çeşitlerindendir. Askılı, yere monte veya duvara monte olarak yapılabilecek bu yönlendirmeler kurumlara özel olarak yapılabilmektedir. Kapı isimlikleri, bina içi yönlendirmeler, kat yerleşim planları, ofis bölüm isimleri, tesisler içinde bir yerden diğer yere nasıl gidileceği, mağaza, otopark, bakım odaları, WC gibi alanlarda bulunan yönlendirmeler mimari yönlendirmeler arasında yer alır.

Mimari Yönlendirmeler Nasıl Yapılır?

Garage Reklam tarafından mimari yönlendirme Ankara ve tüm şehirlerde bu tür yönlendirme ürünlerine ihtiyaç duyan tüm kurum ve kuruluşlar için üretilebilmektedir. Kurum, kuruluş ve kişilere özel olarak yapılabilen bu ürünler paslanmaz ve alüminyumdan imal edilir. Mimari yönlendirme ürünlerin üzerine yazı/ işaret veya görsel uygulaması yapılır. Mimari yönlendirmeler üzerindeki yazılar, işaret veya görseller amaca tam olarak hizmet etmeli ve gereksiz bilgiden uzak olmalıdır. Yönlendirme amacı ile hazırlanan bu ürünler hitap ettiği kişiler tarafından net olarak anlaşılacak şekilde yapılmalıdır. Mimari yönlendirme 4 çeşit olmaktadır.

  • Bilgi Tabelaları
  • Yön Tabelaları
  • Tanımlama Tabelaları
  • Uyarı/ Düzenleme Tabelaları

Ürün Avantajları

mimari yönlendirme fuar
  • Monte işlemi kolaydır.
  • Paslanmaz ve alüminyumdan yapıldıkları için uzun ömürlüdür.
  • İhtiyaca uygun olarak düzenlenir ve şık yapısı ile dikkat çekicidir.
  • Yazı, işaret, harf ve görsel uygulamaları son derece kaliteli malzemeler ile yapıldığı için akma, çevre koşullarından etkilenme ve harflerin silinme olasılığı ürün kullanımı doğru olarak yapıldığı taktirde yok denecek kadar azdır.
  • Ürünün istenilen kısımları ihtiyaca uygun olarak değiştirilebilir.
  • Renklendirmeler müşteri ihtiyacına uygun olarak yapılabilir.

Mimari Yönlendirme Fiyatları

Ürünlerin fiyatları, çok çeşitli şekilde ve ebatta olabileceği gibi üzerine uygulanan yazı uzunluğu ve şeklinde göre değişmektedir. İhtiyacınıza göre belirleyeceğiniz ürün üzerinden fiyat belirlenmesi gerekir. İhtiyacınız uygun ürün gamı belirlendikten sonra Garage Reklam size en uygun fiyatı sunacaktır. Fiyat ve ürün bilgilerimiz için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz internet sitemizden isterseniz de misafirimiz olarak İvedik OSB 1471. Cad. No:67 Ostim- Ankara adresimize gelerek hizmetlerimizi yerinde inceleyebilirsiniz.