Pleksiglass Kutu Harf

Endüstriyel Reklam

Reklama Dair Her Şey

Pleksiglass Kutu Harf

Pleksiglass kutu harf, pleksi adı verilen malzeme kullanılarak hazırlanan harf tasarımlarının tabelada kullanılmasıyla ortaya çıkan üründür. Pleksi, camdan daha hafif olmasının yanında normal camlara oranla sıcaklığı da daha az iletmektedir.

Pleksiglass kutu harf, sadece tabela sistemlerinde kullanılan bir yöntem değildir. Mağazaların vitrinlerinde, dekorasyonda, aydınlatmada, takı ürünlerinde, banyo mutfak ürünlerinde, endüstriyel alanlarda ve daha birçok yerde de kullanılmaktadır.

Pleksiglass Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Pleksi kutu harf tabela, yapım aşaması olarak uzun ve zahmetli bir süreçtir. Bu sebeple de uzman ve tecrübeli kişilerin elinden çıkması, işin kaliteli ve dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Öncelikle ilk olarak CNC ile kesilecek olan tasarım hazırlanan ve hazırlanan ürün için gerekli olan pleksi miktarı belirlenir. Bu aşamadan sonra harfin ışıklı olup olmamasına göre farklı adımlar izlenir. Işıklı modeller için harfin içine dekota kullanılması gerekmektedir. Bu sebeple kullanılacak dekota ebatı belirlenir ve içine uygulanır. Dekota kullanılmasındaki amaç hem ledlerin dekotaya tutturulması hem de harflerin zemine sabitlenmesi içindir. Bu sayede hazırlanacak olan tabela sistemi oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olacaktır.

Ürün Avantajları

Pleksi kutu harf tabela, ışıklı ve ışıksız olarak tercih edilebilen bir tabela çeşididir. Ayrıca müşterilerin isteklerine göre oldukça uygun fiyatlı hazırlanması da mümkündür. Paslanmamasının yanında kalite bir malzeme olduğundan dolayı uzun yıllar kullanılabilmektedir. Ayrıca hafif ve tekrar kullanılabilir olması sayesinde herhangi bir sebeple taşınması da bir avantajdır.

Pleksiglass Kutu Harf Fiyatları

Pleksi kutu harf fiyatları, hazırlanacak olan tasarıma ve kullanılacak malzemeye göre çeşitlilik göstermektedir. Ayrıca firmaların fiyatlandırma politikaları da doğrudan fiyatlar üzerine etkilidir. Garage Reklam olarak müşterilerimize kaliteli çalışmalar hazırlamamıza rağmen mümkün oldukça uygun fiyatlar ile de müşterimizin memnuniyetini artırmaktayız. Fiyat bilgisi almak isteyen müşterilerimiz iletişim kanallarımızla bize ulaşabilirler. Bu sayede en doğru ve uygun fiyatı vermek için ziyarette bulunup, tanışma şansı da bulabiliriz.

Fleksiglass kutu harf Ankara ve tüm Türkiye için hizmet veren Garage Reklam, şimdiye kadar yapmış olduğu kaliteli çalışmalar ile müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmayı başarmış firmadır. Referanslarımız, reklamımızdır!