Blog

Endüstriyel Reklam

krom kutu harf ankara

Günümüzde reklam amaçlı birçok firma tarafından tabela kutu harf çeşitleri tercih edilmektedir. Dikkat çekici ve görsel açıdan uygun tasarımlar sayesinde kutu harfler farklı boyutlarda ve renklerde tasarlanabilmektedir.

İlgili firmanın ismi ve logosu bu harflerle daha dikkat çekici ve modern bir tarzda sergilenebilmektedir. Birçok seçenek arasından uygun olanı tercih edilebilen tabela kutu harf yöntemi isteğe göre de tasarımı yapılabilmektedir.

Tabela Sistemlerindeki Yenilikler

Tabela sistemleri daha çok göze hitap edecek ve bulunduğu mekâna görsel açıdan zenginlik katacak şekilde tasarlanmaktadır. Daha önceleri bulunan tek düzen tabela sistemlerinin yerini şimdilerde daha farklı ve sistematik, doğayla ve çevreyle uyumlu tabelalar aldı. Bu tabelalardan en çok tercih edileni ise tabela kutu harf yöntemidir.

Totem tabelalar, ışıklı- ışıksız tabelalar, LED tabelalar, neon tabelalar, çatı tabelalar ve germe tabelalar gibi birçok yöntem firmaların tabela tercihinde kullandıkları tabela yöntemleridir.

Kutu Harf Çeşitleri

Tabela sistemlerinin en çok tercih edilen çeşidi olan kutu harfler farklı çeşitlerde üretilmektedir ve farklı tasarımların ortaya çıkmasına olanak sağlamaktadır. Tercih edilen çeşitlere göre de kutu harf fiyat aralığı farklılık göstermektedir.

Paslanmaz çelikten de üretilebilen kutu harfler üzerinde her türlü tasarım yapılabilmektedir. Bu yüzden firma logolarına uygun kutu harf tabelalar kolaylıkla yapılabilmektedir ve bakımı da oldukça kolay olmaktadır.

Alüminyum, pleksi, dekota, köpük, pirinç, krom gibi çeşitleri olan kutu harflerin tasarımları da kullanıldıkları malzeme göz önüne alınarak yapılmaktadır. Bu sebeple kutu harf fiyat sorgusu yapanlar çeşitli fiyatlarla karşılaşabilmektedirler.

Tabela Kutu Harf Kullanım Alanları

tabela kutu harf kullanım alanlarıKutu harf tabelalar tamamen yazıdan oluşan tabelalardır. Işıklandırması, yazının tasarımı görsellik açıdan önemlidir. Bu sebeple büyük boy harflerle tabela ihtiyacı olan otel, alışveriş merkezi, eğlence alanları, sinema ve tiyatrolar, devlet kurumları gibi büyük işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Bir diğer kullanım alanı ise benzin istasyonlarıdır. Özellikle ışıklı kutu harf tabelalar fark edilme açısından oldukça tercih edilmektedir.

Kutu harf tabelaların üretim aşamasında lazer kesim uygulanarak üretim yapılmaktadır. Şehir bazlı tabela firmaları kutu harf Ankara özelinde kullanıcılara en uygun tabelayı sunarak üretim yapmaktadır. Tabela çeşitlerine ve diğer ürünlerimize ulaşmak için tıklayınız.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir