Totem Pilon Tabela

Endüstriyel Reklam

Reklama Dair Her Şey

Totem Pilon Tabela

Büyük düşünüp reklamını daha büyük boyutlarda yapmak isteyenlerin tercihi totem pilon tabela çeşitleri, uzak mesafelerden bile reklamınızın fark edilerek ürününüzün dikkat çekmesini sağlar.  Bu tip tabelalar büyük firmalar tarafından talep edilen reklam tabelaları olsa da farklı boyutlarda yapılabildiği için her türlü işletme için uygundur.

Totem pilon tabela Ankara başta olmak üzere, firmamızın kalite ve güvencesiyle tüm Türkiye’de ihtiyaçlarınıza yönelik sıra dışı tasarımlarla sağladığımız reklam hizmetlerimizden biridir.

Totem Pilon Tabela Çeşitleri

Totem tabela çeşitleri üçgen ya da ikiyüzlü tabelaların yanı sıra, tercihe göre kare şeklinde de üretilebilmektedir. Tabelanın gövde kısmının marka ismi ve logosu ile giydirilmesi, ışıklı ve ışıksız gibi farklı çeşitlerle yapılabilmesi ile geniş bir ürün yelpazesine sahip ürünümüz reklam ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar.

totem pilon tabela

Paslanmaz krom ve çelik malzemelerle ana gövdesi, kompozit malzemelerle ise; tabela gövdesi olacak şekilde üretilen ürünün, yüzey ve yüksekliğinin iyi bir şekilde hesaplanması gerekmektedir. Gövde ve kaset bölümlerinden oluşan bu tabelalar Highrise ve tower blok şeklinde imal edilebilir. Ürünün montajında mutlaka uzman ekipler yer almalıdır.

Ürünün Avantajları Nelerdir?

Boyutları ve konumlandırıldıkları alan sebebiyle, marka için ciddi bir prestij sağlar. Daha fazla görünür olmanın, en iyi yollarından biridir. Işıklı ve ışıksız çeşitleri bulunsa da ışıklı modelleri sıklıkla tercih edilir. Bunu nedeni karanlık ortamlarda fark edilebilir olması ve bulunduğu alana görsel bir zenginlik katmasıdır. Üçgen veya dörtgen çeşitleriyle, insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu her alana hakimiyet sağlayarak daha fazla görünür olmaya imkan verir. Oldukça sağlam ve uzun ömürlü malzemelerle üretilmiş olması nedeniyle, uzun vadede benzer reklam çeşitlerine göre maliyetleri en aza indirir.

Totem Pilon Tabela Nerelerde Kullanılabilir?

totem pilon tabela

Kullanım alanı yaygın bir reklam tabelası olması sebebiyle, ihtiyaç duyulan birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ürünün en yaygın olarak kullanıldığı alanlar;

  • Fabrikaların bahçelerinde, görsellik ve görünürlük için kullanılabilir.
  • Yol kenarlarında özellikle büyük boyutlarda, marka prestiji için tercih edilebilir.
  • Orta ölçekli ya da büyük AVM önlerinde, tercih edilmektedir.
  • Petrol istasyonlarında LEDLİ fiyat panosu olarak kullanılabilir.
  • Resmi kurum önlerinde kullanılır.

Bunların dışında farklı tanıtım amaçlarıyla, birçok alanda da kullanılmaktadır.

Totem Pilon Tabela Fiyatları

Ürün özelliklerinin oldukça değişken olması, çok farklı boyutlarda üretilebilmesi, cephe sayısı ve ışıklı-ışıksız tercihler gibi farklı birçok unsura bağlı olarak, fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Ürün çeşitlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi için, Garage Reklam müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.