Blog

Endüstriyel Reklam

totem tabela ankara reklam

Totem tabela Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’de oldukça etkili bir tanıtım şeklidir ve geri dönüşler fazlasıyla olumludur. Ankara gibi büyük şehir bağlantıları olan yollara sahip illerde, uzaklığa bağlı olarak büyüklüğü değişebilen, farklı ilgi çekici tasarımları ile totem tabela kullanımı, markanızı akıllara kazıyacak.  Genellikle uzun yollarda konumlandırılan totem tabelalar, uygun boyutlarda üretilmişse işinizin reklamını kolaylıkla yapabilir. Diğer tabela çeşitlerine nazaran maliyetli gibi görünse de uzun vadede totem tabelalar yaptığı kaliteli tanıtım sayesinde, sizi kara geçirecektir.  Totem tabelaların diğer tabela sistemlerinin aksine gözden kaçma ihtimali yoktur çünkü diğer tabela sistemlerinin etki alanı oldukça dardır. Totem tabela ise büyük etki alanına sahiptir ve daha fazla insana kolayca ulaşabilir. Totem tabela hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Totem Tabela Ankara ve Marka Olma

totem tabela ankaraMarka olmak, akıllarda yer etmekle başlar. Totem tabelanız sayesinde reklamını yaptığınız işiniz oldukça ilgi çekecek ve insanların aklında yer edinecektir. Totem tabelanın büyüklüğü sayesinde her defasında insanlar yeni görmüşçesine reklamınıza merakla bakacaktır. Şöyle düşünün, her zaman ister istemez maruz kaldığınız reklamlar sizi bir süre sonra oldukça etkiler, hatta markanın adını yapılan iş ile bütünleştirirsiniz. Genellikle böyle durumlarda aklınıza hizmet çeşidi değil marka gelir. Bol reklam insanları bıktırır hem de para israfıdır. Ama akıllıca tasarlanmış reklamlar, tanınırlık gücünüzü arttırırken, talep oranınızı da yükseltecektir.

Tabela Sistemlerinin Öne Çıkanları

Tabela sistemler oldukça çeşitlidir. Tabela sistemlerinin en çok tercih edilenleri arasında; totem tabela sistemleri, ışıklı tabelalar, ışıksız tabelalar, neon tabela sistemleri, LED tabela sistemleri, vinil germe tabela ya da çatı tabela sistemleri gibi örnekler verilebilir.

Reklam verilecek alana göre tabela sistemi seçilmelidir. Hedeflenen kitle baz alınarak konum ayarlaması yapılmalıdır. Işıksız tabelalar genellikle masrafının düşük olması sebebiyle tercih edilir. Genellikle sadece markanın önünden geçerken dikkat çeker. Tabela bolluğu içinde kaybolurlar. Neon ve LED sistemli tabelalar tek başına kullanıldığında oldukça ilgi çekici olabilirler. İyi yapılmış bir tasarım ile göz yormadan markanızın tanıtımını kolayca yapabilirsiniz, fakat aynı alanda kullanılan sayıca fazla tabelalar görüntü kirliliğine yol açarak tanıtım işlevini kaybeder. Bu gibi dezavantajlı tabela sistemlerinin yanında totem tabelanın bu tip negatif yönleri yoktur. Tek ihtiyacı olan konumlandırılacağı alanın elverişli olmasıdır.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir