Blog

Endüstriyel Reklam

totem pilon tabela türk telekom antalya

Totem tabela en etkili reklam araçlarından biridir. Özellikle kurumların, AVM’lerin ve firmaların tanıtımlarında sıklıkla kullanılan ve büyük büyük boyutlu olan totem tabelalar hem fark edilmeyi sağlar hem de reklam unsuru olarak kullanılır.

Reklam aracı olarak marka bilinirliğini arttırmayı sağlar. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması, büyük boyutlu olması, uzak noktalardan fark edilmesi, şehirlerarası yollara, büyük caddelere ve sokaklara kolaylıkla yerleştirilebilmesi reklam için tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdir.

Tabela istenilen ölçüde imal edilebilmektedir. Uygulama ve imalat son derece dikkatli yapılmak zorunda olduğundan deneyimli bir ekip tarafından yapılması çok daha faydalı olacaktır. Tabelanın konumlandırılacağı yerin doğru olarak seçilmesi ve boyutlarının buna göre hesaplanması ancak uzman ekipler tarafından yapılabilir. Tabelanın yerleştirileceği yere beton dökülerek yer güçlendirilmesi yapılması zorunludur. Totem tabelanın ana iskeleti her türlü hava şartına dayanacak kadar güçlü olmalı, malzemesi dayanıklı olmalıdır.

Totem Tabela Örnekleri

totem pilon tabelaHem markanın bilinirliğini arttırmada hem de reklamın yapıldığı firma hakkında verdiği büyüklük ve güvenilirlik hissiyle firmanın popülerliğini arttırmada etkili rol oynamaktadır. Işıklı ve ışıksız olarak yapılabilen totem tabelalarda görsellik açısından ışıklı modeller daha fazla tercih edilmektedir. Vinil Germe Tabela, Profil Tabela, Çelik Saç Tabela, Alüminyum Tabela, Kompozit Tabela, Likit Tabela, Tek Ayaklı Tabela, Çift Ayaklı Tabela, Hareketli Tabela totem tabela örnekleri arasında yer almaktadır.

Totem Fiyat

Totem tabela maliyetlerine genel anlamda bakıldığında uzun dönemli reklam aracı olması, dayanıklı olması ve uzak noktalardan fark edilerek gerekli reklamı yapması göz önüne alınarak firmalar için oldukça uygun maliyetlidir. Tabela fiyat değerlendirmesi için istenilen ürünün özelliklerini detaylı olarak bilmeden herhangi bir fiyat değerlendirmesi yapmak doğru olmayacaktır. Totem tabela fiyatlandırmalarında montaj yapılacak il/ ilçe, kullanılacak malzeme, uygulanacak işçilik, totem tabela boyutları, montaj için vinç benzeri araçlar kullanımı gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Totem tabelalar talebe göre üretilmektedir. Tüm şehirler ve tabela Ankara fiyatları için bizlerle iletişime geçmeniz en uygunu olacaktır. Firmamız bütçe dostu ürün fiyatları ve kaliteli reklam ürünleri ile öne çıkmaktadır.

Bir Yorum

  1. […] Totem tabela Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’de oldukça etkili bir tanıtım şeklidir ve geri dönüşler fazlasıyla olumludur. Ankara gibi büyük şehir bağlantıları olan yollara sahip illerde, uzaklığa bağlı olarak büyüklüğü değişebilen, farklı ilgi çekici tasarımları ile totem tabela kullanımı, markanızı akıllara kazıyacak.  Genellikle uzun yollarda konumlandırılan totem tabelalar, uygun boyutlarda üretilmişse işinizin reklamını kolaylıkla yapabilir. Diğer tabela çeşitlerine nazaran maliyetli gibi görünse de uzun vadede totem tabelalar yaptığı kaliteli tanıtım sayesinde, sizi kara geçirecektir.  Totem tabelaların diğer tabela sistemlerinin aksine gözden kaçma ihtimali yoktur çünkü diğer tabela sistemlerinin etki alanı oldukça dardır. Totem tabela ise büyük etki alanına sahiptir ve daha fazla insana kolayca ulaşabilir. Totem tabela hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız. […]

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir