Vinil Germe Tabela Sistemleri

Endüstriyel Reklam

Reklama Dair Her Şey

Vinil Germe Tabela Sistemleri

Diğer reklam tabelalarına göre daha düşük maliyetlerle ihtiyaçlarınıza çözüm olan vinil germe tabela sistemleri çeşitleri, branda ile tabela zeminine yapılacak bir uygulama sonucu ortaya çıkmaktadır.

Garage Reklam olarak ileri düzey baskı kalitesiyle hazırladığımız vinil reklam tabelaları, ışıklı ve ışıksız olmak üzere diğer tabela modelleri gibi iki farklı şekilde yapılmaktadır. Gece görünürlüğü için ışıklı vinil germe tabela çeşitleri daha fazla ilgi görmektedir. Vinil germe Ankara ve tüm Türkiye genelinde ihtiyaçlarınız içini, Garage Reklam müşteri hizmetlerini arayarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Hangi Alanlarda Kullanılır?

vinil germe ankara

Ürünün kullanım alanları, diğer reklam tabelalarına göre çok daha geniştir. Fiyatlarının daha uygun olması sebebiyle ekonomik reklam ihtiyaçları için tercih edilir. İsteğe göre farklı malzemelerden imal edilecek profil şaseye gerilerek yapılan vinil tabela uygulaması, işletmelerin her alanında kullanılabilmektedir. Genel kullanım alanlarından sadece bazılarını sıralayacak olursak;

  • Geçici şantiye alanlarında şantiyelerin dış çevresinde tanıtım amacıyla kullanılabilir.
  • Herhangi bir duyurunun daha görünür hale gelmesini sağlamak amacıyla sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler tarafından kullanılabilir.
  • Küçük ve orta ölçekli işletmelerin giriş ve iç kısımlarında kullanıma uygundur.
  • Kampanya ve duyuruların daha görünür olmasının amaçlandığı alanlarda kullanılabilir.
  • Bina girişlerinde, binanın adının ve adresinin yer alabileceği şekilde kullanıma uygundur.
  • Yapılan herhangi bir çalışma hakkında bilgi verme amacıyla tercih edilebilir.

Yukardakilerine benzer amaçlarla, her alanda çeşitli çalışmaların hızlı duyurulması ve tanıtılması amacıyla, geçici veya kalıcı olarak tercih edilebilen bir üründür. Kalıcı amaçlarla kullanımlarda daha çok ışıklı vinil germe tabela çeşitleri tercih edilmektedir.

Ürün Avantajları Nelerdir?

Maliyetinin düşük olması, en önemli avantajıdır. Kalıcı ve daha nitelikli bir reklam tabelası yaptırmak isteyenler tarafından, bu süreç içerisinde reklam tabela ihtiyacını karşılayarak işletmenin reklamının yapılmasını sağlar. Harflerin dışında farklı görsellerin daha orijinal bir şekilde uygulanabilir olması, kullanımda avantaj sunmaktadır. Maliyeti düşük bir ürün olması yanında şık ve estetik bir görüntü sunar. Geçici ihtiyaçlar için daha büyük reklam maliyetlerini önlemesi, sağladığı avantajlardan biridir.

Uygun Fiyatlar, Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Vinil Germe Tabela Fiyatları

Işıklı ve ışıksız olmasının yanında, ürün boyutu fiyatlara etki etmektedir. Ürünün fiyatına etki eden bir diğer unsurda, branda kalitesidir. Piyasada farklı kaliteye ve dolayısıyla fiyatlara sahip branda çeşitlerinin olması sebebiyle, fiyatlarda değişiklik görülmesi olağan bir durumdur.